Vaša pot do znanja. Center za izobraževanje in kulturo Trebnje

Študijski krožki UTŽO Trebnje 2017/2018

DSC_1098  utzo_ang3_2015 dsc_0834

Študijski krožki in druge učne skupine potekajo po urniku, ki jih določijo udeleženci in mentor. Študijskih krožkov, razen pohodništva se lahko udeležijo le člani Univerze za tretje življenjsko obdobje.

S prvimi srečanji pričnemo oktobra 2017.

Informacije:
Martina Podlesnik
koordinatorka izobraževanja
T: +386 7 34 82 104
E: martina.podlesnik@ciktrebnje.si

Uradne ure:
ponedeljek – četrtka, od 9. do 15. ure
petek, od 9. do 14. ure

V študijskem letu 2017/2018 bodo delovali naslednji študijski krožki:

 Študijski krožek AnimatorLokacijaTermin izvedbeZačetek krožka
TREBNJE
 Angleščina IV Darinka Dolenšek U15, CIK čet., 8.00-9.309.11.2017
 Angleščina VI Olga Rahne U3/U16, CIK sre., 8.00-9.308.11.2017
 Angleščina VIII Martin Hočevar U3/U16, CIK pon., 8.30-10.30 9.10.2017
 Likovno ustvarjalni  krožek Trebnje Majda Miklič U8, CIK sre., 9.00-11.15 11.10.2017
 Klekljanje  nadaljevalni VI Emilija Špendal U16, CIK tor., 7.15- 8.45 5.10.2017
 Zdrava rekreacija  Trebnje I Marija Mežnaršič telovadnica  CIK pon., pet.,  17.00-18.00 2.10.2017
 Zdrava rekreacija  Trebnje II Marija Koželj telovadnica  CIK pon., pet.,  16.00-17.00 2.10.2017
 Folklorna skupina  Nasmeh Stanka Jurak telovadnica  CIKčet., 9.30-11.30 28.9.2017
 Plesna skupina  Ajda Franja Zupantelovadnica CIK pon.,13.15-14.45 11.9.2017
 Plesna skupina    Mavrica Marija Šušteršič telovadnica  CIK pon., 8.00-12.002.10.2017
 Brenkice Majda Jarc U16, CIK tor., 10.00-12.0010.10.2017
 Zgodovina  umetnosti Veronika Gričar Galerija LST čet., 9.00-11.0016.11.2017
 Pohodništvo Martin Hočevar po Sloveniji –  programi  spodaj vsako 2. sredo v  mesecu 11.10.2017
 Nordijska hoja Martin Hočevar po Trebnjem tor., po dogovoru 19.9.2017
 Računalništvo Dragica Grubiša U2, CIK pet., 9.30-11.00 17.11.2017
 KaligrafijaZvonka KlasekU8/U16tor., 11.00-12.307.11.2017
Angleščina začetniDragica HazdovacU15 čet., 9.30-11.0016.11.2017
Nemščina začetniIvanka BurnikU15pon., 9.00-10.3027.11.2017
Računalništvo zač. Cvetka GrmovšekU2sre., 8.00-9.3029.11.2017
ŠENTLOVRENC
 Spoznavanje in  uporaba zdravilnih  zelišč Šentlovrenc Francka Grošel kmetija  Kazinazbiranje prijav
MIRNA
 Aerobika Mirna Marjana Povšič telovadnica  OŠ Mirna pon.,
18.00-19.00
 Zdravilna zelišča  Mirna Marjana Povšič DU Mirna zbiranje prijav
 Ročna dela Mirna Marjana Povšič DU Mirna čet.,
15.00-17.00
 Računalništvo Martina Podlesnik Krajevna knjižnica Mirna 1/ mesec
dve uri
 predhodne prijave
ŠENTRUPERT
 Ustvarjalni krožek  Šentrupert Jaklič Marija občinska soba sre., 9.00-11.00 4.10.2017
 Računalništvo  Martina Podlesnik  Krajevna knjižnica   Šentrupert  1/ mesec
dve uri
 predhodne prijave
MOKRONOG    
 Likovne  ustvarjalnice –    Mokronog Milica Korošec DU Mokronog 13.10.2017
 Računalništvo Martina Podlesnik  Krajevna knjižnica  Mokronog  1/ mesec
dve uri
 predhodne prijave

 

Programi pohodov:

Datum   Pohod
 11.10.2017   Pohod po hmeljarski poti od Žalca do Šempetra in Novega Celja
 8.11.2017   Pohod ob Martinovem dnevu od   Izole do Pomjana
 13.12.2017  Pohod pred novim letom od Kozjeka do Galaksije
 10.1.2018  Pohod po Steklasovi poti skozi Sela in Hrastno v Šentrupert
 8.2.2018  Pohod po poti Cankarjeve matere od Vrzdenca do Vrhnike
 14.3.2018  Pohod po rudarski poti TK PAU iz Krmelja v Šentjanž
 11.4.2018  Pohod po Slomškovi poti od Ječovega preko Žusma do Loke
 9.5.2018  Pohod po poti miru po Doberdopski planoti