Vaša pot do znanja. Center za izobraževanje in kulturo Trebnje

Zaposleni

Patricija Pavlič
direktorica
T: +386 7 34 82 101
M:+386 41 258 455
E: patricija.pavlic@ciktrebnje.si

Kristina Jerič
organizatorka izobraževanja odraslih
T: +386 7 34 82 108
M:+386 31 745 575
E: kristina.jeric@ciktrebnje.si

Sabina Tori Selan
organizatorka izobraževanja odraslih
T: +386 7 34 82 104
M: +386 41 703 896
E: sabina.tori-selan@ciktrebnje.si

Martina Podlesnik
koordinatorka izobraževanja
T: +386 7 34 82 104
M:+386 31 745 044
E: martina.podlesnik@ciktrebnje.si

Tanja Vrčkovnik
koordinatorka izobraževanja
T: +386 7 34 82 102
M:+386 41 567 772
E: tanja.vrckovnik@ciktrebnje.si

Sanela Halilović
koordinatorka; LAS STIK
T: +386 7 34 82 103
E: sanela.halilovic@ciktrebnje.si

Liljana Omerzu
koordinatorka; LAS STIK
T: +386 7 34 82 103
M:+386 31 647 072
E: liljana.omerzu@ciktrebnje.si

Katja Mauko
računovodja
T: +386 7 34 82 105
M: +386 31 871 405
E: katja.mauko@ciktrebnje.si

Vesna Breznikar
poslovna sekretarka
T: +386 7 34 82 100
M:+386 31 250 347
E: vesna.breznikar@ciktrebnje.si

Galerija likovnih samorastnikov Trebnje

Andrejka Vabič Nose
kustosinja
T: +386 7 34 82 106
M:+ 386 371 404
E: andrejka.nose@ciktrebnje.si

Ana Šantej
čuvajka
T: +386 7 34 82 106